Купідон завжди правий.
5 причин покохати юриста

Купідон завжди правий. 5 причин покохати юриста

Навколо юристів завжди літає Купідон, адже вони вміють справити враження! Згадаймо Харві Спектора з серіалу «Suits» чи Меттью МакКонахі у фільмі «The Lincoln Lawyer». А який хлопець залишиться байдужим до чарівної адвокатеси? Жоден, якщо вона схожа на Алісію Флоррік з серіалу «The Good Wife». Сміливість, блискучий розум та почуття гумору зіркових захисників закону захоплюють серця з перших хвилин знайомства.

А як же у реальному житті? Чи варто зустрічатися зі звичайним молодим юристом з сусіднього офісу, слава якого ще попереду? Чи з дівчиною, яка вивчає правознавство і проводить більше часу в суді, ніж у клубі?

Ми допоможемо вам зробити вибір! Перевірте, чи підходить вам юрист для серйозних взаємин, за допомогою наших підказок (до речі, наші поради однаково стосуються як жінок, так і чоловіків.). Have fun and Happy St. Valentine’s Day!

1. Працьовитий, як бджола

+ Хто, як не правозахисники, краще за всіх розуміють, що таке напружена робота та багатозадачність! З ранку до вечора потрібно вивчати документи, робити аналітику, готувати юридичні висновки, потім бігти до суду, доводити свою позицію, йти на зустріч з клієнтом, відповідати на листи... Юристи дуже рішучі в досягненні поставленої мети, не відступлять у складні часи та зуміють добре забезпечити родину.

А якщо вам колись знадобляться професійні послуги вашого партнера, він або вона будуть особливо ретельно працювати (звісно, безкоштовно).

- Зворотнім боком медалі є те, що юристи, як правило, дуже зайняті на роботі, тому ви рідко бачитимете їх удома. Клієнт може зателефонувати навіть уночі. Хоча, можливо, свобода стане для вас перевагою у стосунках.

Значення для щасливих взаємин: ♥♥♥♥♥

2. Функція «Душа компанії»

+ Для юриста вміння спілкуватися розумно й дотепно – це частина професії. У компанії ваша половинка не загубиться в кутку, а стане центром уваги. Правозахисник зможе розповісти чимало кумедних історій, які трапилися з ним у студентські роки, а також цікавих випадків зі своєї практики.

- Є загроза, що під час веселої вечірки клієнти відволікатимуть його від танців на серйозні консультації. Однак ще більша загроза в тому, що до нього «підбиватимуть клинці» інші особи.

Значення для щасливих взаємин: ♥♥♥♥

3. Гарячі пристрасті

+ Полюбляєте сперечатися і наполягати на своєму? Чудово, тоді партнер-юрист – це те, що ви шукаєте! Здатність відстоювати свою позицію у будь-якій ситуації (від вибору вина до купівлі будинку) є неодмінною рисою захисника закону. Нудно вам не буде!

- Невже любите тишу та спокій? Тоді з юристом буде важко, попереджаємо! Терпіть, знаючи, що під час суперечок з «третіми особами» ваша половинка завжди стоятиме на вашому боці, навіть якщо ви не праві. Зрештою, вірність – це частина професії.

Значення для щасливих взаємин: ♥♥♥

4. Пригоди, як у кіно

+ У житті з правозахисником інтриги вам забезпечені! Таємничі клієнти, мільйонні контракти та секретні угоди, ситуації «життя чи смерті» – все це повсякденні турботи звичайного юриста. Таким чином, зустрічаючись з людиною цієї професії, ви зможете почуватися частиною драматичної історії з присмаком небуденних емоцій.

- Звісно, як не крути, хвилювання вам не уникнути, проте буде про що поговорити за вечерею.

Значення для щасливих взаємин: ♥♥

5. Справа у костюмі

+ Краса та розум – хіба це не основа для кохання? Професія зобов'язує наявність у гардеробі не одного гарного класичного костюма, а отже, з ним не соромно буде вийти на люди. Адже правозахисник завжди піклується про свій зовнішній вигляд. Одяг, аксесуари, зачіска – все має бути стильно та бездоганно. Тому ваш вибір стовідсотково приємно вразить друзів і колег під час зустрічі.

- Поруч з юристом теж доведеться одягатися більш консервативно та дбати про дотримання правил етикету. Вийшовши заміж за правознавця, потрібно буде навчитися прасувати сорочки та зав’язувати краватки.

Значення для щасливих взаємин: ♥

Отже, ви порахували бали-сердечки, які подарують вам романтичні стосунки з юристом? Купідон знає, що робить! А як будуть задоволені ваші батьки! Корисно мати правознавця у сім'ї, адже з ним ваш статус і родинні справи одразу підуть угору.

Кохання з юристом – це баланс розуму та почуттів, тому гармонійні відносини вам забезпечено. De facto та de jure.