Поради першокурсникам:
як вижити в університеті

Поради першокурсникам: як вижити в університеті
Здається, найскладніше вже позаду. І ось ви стоїте перед дверима омріяного університету в почесному званні студента юридичного факультету. Лише один ваш крок – і перед вами виникне інше життя. Але що ж робити в безкінечному круговороті людей, невідомих питань та складних екзаменів? Звісно розкривати всі таємниці ми не будемо, проте декілька важливих порад все-таки дамо.
 

1. По-перше, без паніки! Бо все одно втікати вже нікуди

 

2. Знайдіть друзів. У вас з одногрупниками з самого почату вже є спільні інтереси – професія, яку ви обрали. Маючи дружню підтримку вам буде легше розібратися в масиві невідомої вам інформації. І, головне обов'язково познайомтесь зі старостою, це може стати вашим щасливим білетом.

 

3. «Це вам не школа!» - фраза, яка постійно буде звучати звідусюди. Видихайте і починайте перелаштовуватись, ваша основна мета – навчатися. А тому, вчіться наполегливо. Усе залежить тільки від вас!

 

4. Приготуйтесь, що більшість матеріалу необхідно буде вивчати самостійно. В університеті вас тільки направляють на правильний курс, читаючи лекції, рекомендуючи літературу. Вибиратися з цього потоку інформації потрібно буде вам самим.

 

5. Не бійтеся просити допомоги. Знайомтесь зі своїми викладачами та підтримуйте добрі стосунки під час навчання. Їх допомога буде безцінна.

 

6. Читайте якомога більше. Запам’ятайте, вивчати матеріал за день до іспитів дуже погана звичка. Привчіть себе читати до і після лекцій і семінарів.
 

7. Не зациклюйтесь на чомусь одному. Пам’ятайте, що за цей час ви повинні встигнути зробити чимало справ. А тому навчіться ефективно керувати своїм часом. З кожним днем підвищуючи свій професійний рівень.
 

8. Завжди пам'ятайте про п'ять «П»: Підготовка, підготовка, підготовка, підготовка та підготовка.

 

9. Слідкуйте за здоров’ям, правильно харчуйтесь та займайтесь спортом. Важливим також є сон. Намагайтесь знайти баланс між лекціями та вечірками.

 

10. І наостанок, студентство – це щасливий час. Наповніть його веселими спогадами.