Hazy Prospects for Stabilization
of Banking Sector

The situation in the Ukrainian economy continues to be described as complex. On the one hand, military and political aggression from the Russian Federation prevails over the country and, on the other; there is an urgent need for structural reforms in key areas of public life too.

As a result, the banking sector of the economy is going through turbulence providing a large amount of arising and ongoing legal disputes involving banks.

However, despite the general difficulties in the economy due ...

читать дальше

Міжнародні рейтинги як інструмент просування:
порада маркетолога

Міжнародні юридичні рейтинги давно зарекомендували себе як важливий інструмент оцінки юридичних фірм та юристів. Хоча оцінка інколи буває й сумнівною, однак не погодитись з міжнародним визнанням вкрай важко. Головною цінністю цих рейтингів є те, що місце в рейтингу неможливо отримати за кошти, і про це знають клієнти. Також не є таємницею, що більшість клієнтів приходить від існуючих клієнтів через реферал або мережеві відносини, які створюють міцні фундаменти для співпраці. Саме в створенні таких міцних фундаментів фірмам допомагають рейтинги, демонструючи досвід ...

читать дальше

Почитати на вихідних. Вибір Івана Міщенко

Почитати на вихідних. Вибір Івана Міщенко
Як відомо самі жадібні читці - це адвокати та юристи. Адже це той самий випадок, коли заняття передбачає, якщо не любов, то, як мінімум вміння читати багато, запам'ятовувати надовго, та проникати в текст максимально глибоко. Ми добряче покопирсалися в книжкових пристрастях нашого Івана Міщенко і запевняємо, що більш вправного поціновувача літератури ми не зустрічали.

Тому рекомендуємо добірку книг Івана всім і кожному, у кого вистачає часу на книги:

1. Юваль Ной Харари «​Sapiens. Коротка історія людства»​

Якось Білл Гейтс висловився ...
читать дальше

Вопрос эффективности

Создание электронных судов может обеспечить прозрачность и подотчетность судебной системы, восстановить доверие к ней, привлечь инвестиции в страну. 

Перевод судопроизводства в электронный формат — необходимый и позитивный шаг, который позволит значительно ускорить осуществление многих процессуальных действий судом и участниками процесса, обеспечит максимальную открытость и информированность о судебных процессах.

Сегодня большую часть информации по делу можно получить через сайт органов судебной власти; участники могут получать копии судебных решений и уведомлений о дате следующего заседания в электронном виде; введен пилотный проект электронного суда — ...

читать дальше

Дисциплінарна відповідальність
за Like, Share та Repost *

НААУ опублікувала оновлені Правила адвокатської етики, зокрема й щодо поведінки в соцмережах. 

Найбільш прогресивною новелою нових правил адвокатської етики, на нашу думку, є введення принципів поведінки адвоката у соціальних мережах, Інтернет-форумах та інших формах спілкування в мережі Інтернет.

Важливо відмітити, що такі принципи в цілому не обмежують та допускають спілкування на зазначених майданчиках, однак висувають вимоги щодо дотримання адвокатом загальноприйнятих стандартів поведінки адвоката, відповідальності та поваги до аудиторії, колег та адвокатури загалом.

Ми вважаємо, що ці нововведення є виправданими та ...

читать дальше